Chytré ovládání SOMFY

Společnost SOMFY nabízí kompletní sortiment motorizace na všechny typy stínění a to pro venkovní a vnitřní rolety, žaluzií, záclony, závěsy až po markýzy a pergoly. Zapojením do své chytré domácnosti pomocí systémů TaHoma Switch® a získáte úžasné pohodlí. Hravě můžete na svém chytrém telefonu nebo pomocí dálkového ovladače ovládat všechny prvky vaší domácnosti od osvětlení přes stínění až po garážová vrata, vjezdovou bránu nebo hudbu na terase.

Nemusíte o nic starat - nastavte si scénáře a pak vše bude fungovat automaticky i když budete v práci nebo na dovolené.

Jako hlavní výhody chytré domácnosti patří:

  • Plynulá regulace stínění
  • Scénáře, které automaticky ovládají stínění
  • Sluneční a větrná čidla pro tepelný komfort a jako ochrana vaší markýzy
  • Synchronizace rolety a topení, abyste dosáhli úspor za teplo. 
  • Pohodlí i bezpečí. V případě požáru nebo vloupání, vás systém obratem informuje, abyste mohli reagovat.
  • Systém TaHoma Switch® umí skvěle simulovat vaši přítomnost v domě - spustí kroky, které budou nezvaným hostům připadat jako běžný pohyb v domě.

Společnost SOMFY pomáhá už více než 50 let zjednodušovat každodenní život milionům lidí po celém světě. Působí ve více jak 58 zemích. Systém automatizace 

Něco navíc - Chytrá domácnost může ovládat také kamery, alarmy a zámek vašich dveří. Maximum informací o produktech a značce SOMFY naleznete na oficiálním webu www.somfy.cz 


Jsme hrdým partnerem značky SOMFY jako Somfy Expert a Somfy Leads&Somfy Assistance. Více informací o produktech této značky naleznete ZDE.