Pergoly

Proč si pořídit pergolu?

Pergoly a kompletní stínění pro zimní zahrady skvěle doplňují vzhled a funkčnost vašeho domu. Pergola nepropustí žádné sluneční paprsky a ochrání Vás před deštěm. Zpříjemněte si pobyt na terase po celý rok. Clony určené pro zastínění zimní zahrady zabrání přehřívání vnitřního prostoru. Výsuv střech pergol a markýz je dnes standardně prováděno motoricky a v případě nutnosti mít co nejnižší cenu je možné i ruční ovládání. Vyberte si u nás ze široké nabídky barev a typů látek.

Pergoly a zimní zahrady zvětší obytné prostory vašeho domu ven do zahrady či dvoru. Nejmodernější bioklimatické pergoly z hliníku jsou zcela bezúdržbové. Všechny pergoly a také stínění zimních zahrad je vyráběno přesně na míru dle vašich potřeb. Ochraňte svůj dům před sluncem, deštěm, rozpálenou dlažbou a přehříváním vnitřního prostoru. Ze stejné konstrukce Vám rádi dodáme také ekonomickou variantu přístřešku pro Vaše auto, která má namísto bioklimatické střechy trapézový plech nebo polykarbonát.

V naší nabídce najdete bioklimatické pergoly a přístřešky pro auta ARTOSI s pětiletou zárukou. V regionu Jižní Moravy jsme ARTOSI partnerem - společností, která je technicky a obchodně certifikovaná pro prodej bioklimatických pergol výrobce společnosti ISOTRA. Bioklimatické pergoly v životní velikosti si můžete vyzkoušet na našem showroomu v Břeclavi Mikulově nebo Znojmě.